🔊 Обід у кав’ярні «Готем» (Стівен Кінг)


«Обід в кав’ярні Готем» – це моторошне оповідання від майстра жахів Стівена Кінга, яке занурює читача у світ психологічного трилера та невимовного жаху. Історія розповідає про чоловіка на ім’я Стів, який зустрічається зі своєю майже колишньою дружиною Діаною та їхнім адвокатом у нью-йоркській кав’ярні «Готем» для обговорення умов розлучення.

Зустріч, що мала бути звичайним формальним заходом, раптово перетворюється на кошмар, коли офіціант кав’ярні починає вести себе надзвичайно дивно та агресивно. Це подія відкриває двері в світ безумства та хаосу, змушуючи персонажів стикнутися з непередбачуваними та жахливими викликами.

Кінг майстерно використовує звичайні деталі повсякденного життя, щоб створити атмосферу невизначеності та страху. «Обід в кав’ярні Готем» виражає теми розпаду стосунків, втрати контролю над власним життям, і відчуття розриву між зовнішньою нормальністю та внутрішнім безумством. Це оповідання залишає читача з відчуттям невпевненості та напруги, демонструючи Кінгову вміння створювати потужні психологічні портрети та глибоко занурювати в атмосферу жаху.

❤️ Сподобалось прочитання твору?

⬇ Натисніть на зірочку, щоб оцінити ⬇

Середня оцінка: 5 / 5. Кількість голосів: 5

Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить це аудіо.

Поділіться з друзями!
0Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *