🔊 Тореадори з Васюківки (Всеволод Нестайко)


Аудіокнига «Тореадори з Васюківки» Всеволода Нестайка – це весела та захоплива історія, яка переносить слухачів у невеличке українське містечко, де живуть неймовірно винахідливі та непосидючі друзі. Відкрийте для себе світ пригод, дружби та безмежної фантазії, де кожен день обіцяє нові випробування та веселощі. Чи вдасться їм стати справжніми тореадорами та подолати всі перешкоди, які чекають на них на шляху?

Аудіокнига складається з 3-х частин:

  1. Надзвичайні пригоди Робінзона Кукурузо та його вірного друга і однокласника Павлуші Завгороднього в школі, дома та на безлюдному острові поблизу села Васюківки.
  2. Незнайомець з тринадцятої квартири, або злодії шукають потерпілого.
  3. Таємниця трьох невідомих, або повість про те, як посварилися Іван Васильович з Павлом Денисовичем і що з того вийшло.

Зануртесь у світ дитячих мрій та пригод разом з «Тореадорами з Васюківки» і дозвольте їм завести вас у незабутню подорож, повну сміху, радості та незламного духу молодості. Ця аудіокнига – ідеальний вибір для слухачів будь-якого віку, які прагнуть відчути легкість буття та радість від кожного прожитого дня.

❤️ Сподобалось прочитання твору?

⬇ Натисніть на зірочку, щоб оцінити ⬇

Середня оцінка: 5 / 5. Кількість голосів: 6

Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить це аудіо.

Поділіться з друзями!
0Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *