🔊 Гаррі Поттер і таємна кімната (Джоан Ролінґ)


Підготуйтесь до повернення у світ, де магія переплітається з реальністю, і де кожен закуток Хогвартсу криє в собі нову загадку. У другій книзі серії «Гаррі Поттер і таємна кімната» Джоан Ролінґ, нашого героя та його вірних друзів – відважну Герміону і вірного Рона – чекають нові випробування та пригоди, які змусять їхні серця битися швидше.

Цього разу, таємниця обгортає Хогвартс ще до початку навчального року. Гаррі чує загадковий голос, який ніхто інший не може почути, а школа оповита чутками про «Таємну кімнату», створену одним із засновників Хогвартсу, Салазаром Слизерином, місце, де ховається страхітливе чудовисько. Коли починають траплятися незрозумілі атаки, звинувачення падають на Гаррі, і він мусить довести свою невинність, розкрити таємницю «Таємної кімнати» і зупинити зло, що загрожує школі.

Аудіокнига «Гаррі Поттер і таємна кімната» занурює слухача у захоплюючий світ фентезі, де кожен поворот сюжету веде до нових відкриттів і перевіряє дружбу, сміливість та розум наших героїв. Від моторошних лісів до таємничих коридорів Хогвартсу, ви відчуєте кожен шепіт, кожен страх і кожну перемогу разом з Гаррі, Герміоною та Роном.

❤️ Сподобалось прочитання твору?

⬇ Натисніть на зірочку, щоб оцінити ⬇

Середня оцінка: 5 / 5. Кількість голосів: 4

Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить це аудіо.

Поділіться з друзями!
0Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *