🔊 Над прірвою у житі / Ловець у житі (Джером Селінджер)


Книга Джерома Селінджера «Над прірвою у житі», відома також під назвою «Ловець у житі», – це один із найбільш впливових романів ХХ століття. Це історія декількох днів із життя юного Холдена Колфілда, який після вигнання зі школи мандрує Нью-Йорком, роздумуючи про життя, смерть, лицемірство суспільства та втрату невинності.

Селінджер майстерно поринає в психологію підлітка, відтворюючи його внутрішній світ, суміш цинізму, бунтарства, чутливості та глибокої вразливості. Холден став символом покоління і зразком підліткового протесту, його переживання та роздуми відлунюють у серцях читачів різних поколінь.

Роман вражає своєю чесністю і безпосередністю. Мова Холдена, сповнена сленгу та простоти, робить його розповідь автентичною та захоплюючою. «Над прірвою у житі» – це не просто історія підлітка, це глибокий погляд на суспільство, його стандарти та очікування.

Книга Селінджера залишається актуальною й сьогодні, вона викликає роздуми про значення юності, автентичності та важливість знаходження власного шляху в житті. Це твір, який варто прочитати кожному, хто коли-небудь відчував себе незрозумілим і шукав своє місце в світі.

❤️ Сподобалось прочитання твору?

⬇ Натисніть на зірочку, щоб оцінити ⬇

Середня оцінка: 5 / 5. Кількість голосів: 4

Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить це аудіо.

Поділіться з друзями!
0Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *