🔊 Поле бою (Стівен Кінг)


«Поле бою» – це захоплююче оповідання від Стівена Кінга, яке входить до збірки «Нічна зміна». Воно розповідає історію про професійного кілера на ім’я Ренсом, який після успішного завершення своєї останньої роботи повертається додому, де отримує незвичайний пакет. У пакеті виявляється набір солдатиків із мініатюрного військового набору, який, як виявляється, не такий вже й безневинний.

Оповідання швидко перетворюється на напружену боротьбу за виживання, коли мініатюрні солдати оживають і починають безжальну атаку на Ренсома в його власній квартирі. Кінг використовує свою характерну майстерність, щоб перетворити звичайну обстановку на сцену жахливого конфлікту, де звичайні предмети стають смертельною загрозою.

«Поле бою» – це не тільки історія про фізичне виживання, але й про психологічний терор. Кінг досліджує поняття вини та параної, змушуючи читача замислитися над тим, як минулі дії можуть переслідувати людину у найнеочікуваніші моменти. Оповідання характеризується своєю напруженою атмосферою, непередбачуваними поворотами сюжету та майстерністю Кінга в створенні історій, що тримають читача в напрузі до самого кінця.

❤️ Сподобалось прочитання твору?

⬇ Натисніть на зірочку, щоб оцінити ⬇

Середня оцінка: 5 / 5. Кількість голосів: 1

Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить це аудіо.

Поділіться з друзями!
0Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *