🔊 Ур (Стівен Кінг)


«Ур» Стівена Кінга – це захоплююча повість про Уеслі Сміта, вчителя англійської мови та літератури в коледжі Кентуккі, який після сварки з дівчиною купує Kindle. Несподівано йому надсилають рожевий Kindle, який виявляється здатним шукати дані в паралельних всесвітах за допомогою функції під назвою «Ур».

Використовуючи цей пристрій, Уеслі знаходить книги відомих письменників, які в нашому всесвіті не існують. Разом зі своїм другом-викладачем та студентом, він досліджує твори з інших реальностей, виявляючи неймовірні факти про альтернативні долі великих авторів та події в інших всесвітах.

Пошуки приводять їх до жахливого відкриття: в одному з паралельних світів Кубинська ракетна криза призвела до Третьої світової війни. Досліджуючи функції Kindle далі, Уеслі дізнається про аварію автобуса, в якому їхала його дівчина, та вирішує запобігти трагедії.

Після того як він рятує студентів, до нього приходять загадкові Низькі люди в жовтих плащах, які звинувачують його у використанні забороненої функції та зміні неприпустимих подій. Однак його аргументи змушують їх задуматись, і вони лише конфісковують Kindle, залишаючи Уеслі розмірковувати над неосяжністю світу. Незабаром він дізнається, що його дівчина все-таки кохає його.

На «AudioReading» Ви можете прослухати онлайн аудіокнигу «Ур» Стівена Кінга в дивовижному прочитанні Руслана Алексіюка зі студії «Калідор». Насолоджуйтесь 😉

❤️ Сподобалось прочитання твору?

⬇ Натисніть на зірочку, щоб оцінити ⬇

Середня оцінка: 5 / 5. Кількість голосів: 1

Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить це аудіо.

Поділіться з друзями!
0Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *