🔊 Хроніки Нарнії: Лев, Біла відьма та шафа. Книга 1 (Клайв Льюїс)


«Лев, Біла відьма та шафа» або ж «Лев, Чаклунка і стара шафа» (анг. «The Lion, the Witch and the Wardrobe») є першою книгою в белетристичній серії «Хроніки Нарнії» британського автора Клайва Стейплза Льюїса. Ця захоплююча історія починається під час Другої світової війни, коли четверо дітей Певенсі – Пітер, Сюзан, Едмунд та Люсі – евакуйовані з Лондона до сільського будинку професора Кірка.

Під час гри в хованки у великому будинку Люсі випадково знаходить шафу, яка є входом до чарівного світу Нарнії. У цьому місці вічна зима огортає землі через чари Білої відьми, яка намагається втримати контроль над Нарнією. Після того, як усі четверо дітей потрапляють до Нарнії, вони виявляють, що їх прибуття було передбачене стародавнім пророцтвом і що вони мають відіграти важливу роль у визволенні цього світу.

Зустрівши різноманітних мешканців Нарнії, включаючи тварин, які розмовляють, та міфічних істот, діти долучаються до боротьби проти Білої відьми. Ключовою фігурою у цій боротьбі є Аслан, могутній і благородний лев, який є справжнім королем Нарнії. Історія розгортається навколо тем сміливості, віри, відкуплення та боротьби добра із злом.

«Лев, Біла відьма та шафа» – це не лише фентезійна пригода, але й глибока алегорична розповідь, сповнена християнських мотивів та символізму. Льюїс створив незабутній світ, який зачаровує читачів усіх віків і залишається однією з найбільш улюблених дитячих книг у світі.

❤️ Сподобалось прочитання твору?

⬇ Натисніть на зірочку, щоб оцінити ⬇

Середня оцінка: 5 / 5. Кількість голосів: 11

Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить це аудіо.

Поділіться з друзями!
0Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *