🔊 Квіти для Елджернона (Деніел Кіз)


Книга Деніела Кіза «Квіти для Елджернона» – це зворушливий і мудрий роман, який піднімає глибокі моральні та етичні питання. Центральний персонаж – Чарлі Гордон, чоловік із низьким рівнем IQ, який стає об’єктом експериментальної операції з метою підвищення інтелекту. Операція спочатку здається успішною, і Чарлі проходить шлях від простодушного чоловіка до генія, але ці зміни несуть у собі непередбачені наслідки.

«Квіти для Елджернона» вражають своєю здатністю змусити читача співпереживати і замислитися. Кіз використовує унікальну форму повідомлень у деннику, які пише Чарлі, щоб показати його внутрішній світ та еволюцію мислення. Через це ми як читачі наближаємося до персонажа, відчуваючи його радості, страхи та розчарування.

Цей роман – не лише про науку та інтелект, але й про людську душу, емоції, самотність та пошук сенсу життя. «Квіти для Елджернона» ставлять запитання про вартість знань та ціну людського щастя, розкриваючи непрості етичні дилеми.

Деніел Кіз створив не просто науково-фантастичний роман, але глибокий філософський твір, який змушує задуматися про значення людяності та межі людського розуму. Ця книга – справжній шедевр, здатний викликати сильні емоції та довго залишатися в пам’яті читача.

❤️ Сподобалось прочитання твору?

⬇ Натисніть на зірочку, щоб оцінити ⬇

Середня оцінка: 5 / 5. Кількість голосів: 29

Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить це аудіо.

Поділіться з друзями!
0Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *