🔊 Маленька книжка про любов (Ульф Старк)


«Маленька книжка про любов» Ульфа Старка – це зворушлива історія, що розгортається у Швеції під час Другої світової війни напередодні Різдва. Головний герой, восьмирічний Фред, закоханий у свою однокласницю Ельсу і намагається завоювати її прихильність. Через мобілізацію батька до війська, Фред відчуває самотність і тугу, часто звертаючись до батькового костюму, який висить у гардеробі, як до відсутнього батька.

У книзі зображені маленькі пригоди та переживання Фреда, його спостереження за Ельсою та спроби зрозуміти свої почуття до неї. Ельса приваблює Фреда своєю силою та незалежністю, але він також бачить її вразливість, особливо у шкільному житті. Фред намагається допомогти Ельсі, наприклад, вирішуючи з нею математичні завдання, виражаючи свої почуття через маленькі жести допомоги та турботи.

Історія відображає внутрішній світ Фреда, його роздуми та емоції, типові для дітей його віку, і передає щирість та теплоту перших дитячих почуттів кохання.

На «AudioReading» Ви можете прослухати онлайн аудіокнигу «Маленька книжка про любов» Ульфа Старка в дивовижному прочитанні Ірини Жук. Насолоджуйтесь 😉

❤️ Сподобалось прочитання твору?

⬇ Натисніть на зірочку, щоб оцінити ⬇

Середня оцінка: 5 / 5. Кількість голосів: 4

Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить це аудіо.

Поділіться з друзями!
0Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *