🔊 Сіра погань (Стівен Кінг)


У невеликому містечку, де кожен день минає однаково, а таємниці швидко стають всім відомими, з’являється історія, що виходить за рамки буденності. «Сіра Погань» (анг. «Grey Matter») Стівена Кінга – це оповідання, написане королем жахів у 1978 р, занурює слухача у світ невимовного жаху, що прокрадається в звичайність наших днів. В основі сюжету – таємнича подія, що сталася з одним із мешканців містечка, який після випадкового вживання зіпсованого пива, починає перетворюватися на щось… не з цього світу.

Розповідь ведеться від імені групи друзів, які, зібравшись в місцевому магазинчику, вирішують розкрити таємницю зникнення свого знайомого. Чим ближче вони підходять до істини, тим більше розуміють, що деякі таємниці краще залишити нерозкритими. Глибокий, захоплюючий голос Руслана Алексіюка занурює слухача у атмосферу містичного жаху, де реальність переплітається з найсміливішими фантазіями, а звичайні предмети стають предвісниками небезпеки.

«Сіра Погань» – це не просто історія про монстра чи невідоме. Це розповідь про страх, який живе всередині кожного, про здатність звичайних людей зіткнутися з неймовірним і про те, що іноді найжахливіші монстри – це не ті, що під ліжком, а ті, що всередині нас. Слухаючи цю аудіокнигу, ви не просто переживете історію, ви відчуєте кожен момент поруч з персонажами, поділяючи з ними їхні страхи та надії. Приготуйтеся до подорожі у світ, де грань між реальністю і фантастикою стає невловимою.

❤️ Сподобалось прочитання твору?

⬇ Натисніть на зірочку, щоб оцінити ⬇

Середня оцінка: 5 / 5. Кількість голосів: 1

Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить це аудіо.

Поділіться з друзями!
0Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *